YEREL

ÇİÇEK MÜSİAD'DA

Vali Gökmen Çiçek, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi’nin genişletilmiş istişare toplantısına katılarak, iş insanları ile bir araya geldi.

ÇİÇEK MÜSİAD'DA

Genişletilmiş istişare toplantısı; Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, MÜSİAD Kayseri Şubesi Yönetim ve İstişare Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

“Kayseri’yi Bir An Önce Anlayıp İşime Bakmak İstiyorum”

Genişletilmiş istişare toplantısında konuşan Vali Çiçek; MÜSİAD Üyeleriyle bir arada olmanın heyecanını yaşadığını belirterek;” Bu akşam MÜSİAD Üyeleriyle burada olmanın ayrı bir heyecanını yaşıyorum. 17 gündür Kayseri’deyim, Kayseri topraklarını dolaşıyorum ilçelerini geziyorum erken saatte başladığımız mesaiyi geç saatlere kadar sürdürüp Kayseri’yi bir anönce anlayıp işime bakmak istiyorum.” dedi.

“MÜSİAD Denildiği Zaman Baba Dostlarım Aklıma Gelir”

Konuşmasının devamında Vali Çiçek; “Burası benim evim gibi, sizin gençliğiniz MÜSİAD’da geçerken benim çocukluğum burada geçti. MÜSİAD’ın merdivenlerinden çıkıp inerdik sürekli. Babam MÜSİAD’ın kurucularındandı. MÜSİAD denildiği zaman aklıma baba dostlarım gelir. Ben hepinizden dua istiyorum inşallah başarılı olmak için Kayseri için çalışacağız” dedi.

Konuşmaların ardından MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer tarafından Vali Gökmen Çiçek'e hediye takdim edildi.

AdminAdmin